LEGO CREATOR Pouťový kolotoč 3v1 31095 STAVEBNICE

DS26680816

Skladem - ihned k odeslání

1 299 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

LEGO 31095: Pouťový kolotoč z produktové řady LEGO CREATOR - Dětské plastové kostky v krabici (3in1)

Užijte si parádní den na pouti s LEGO Creator Pouťový kolotoč! Kupte si lístek, projděte turniketem a užijte si adrenalinovou jízdu na jednom ze tří fantastických kolotočů. Pořád ještě nemáte dost? Udělejte dojem na kamarády a pokuste se trefit míčkem do terče. Až se nabažíte všech atrakcí, posaďte se na lavičku a užívejte si tu pravou pouťovou atmosféru s kopečkovou zmrzlinou v ruce. Tak pospěšte, zábava s LEGO Creator čeká!

Stavebnice LEGO Creator jsou určeny všem tvořivým dětem. Tato série se vyznačuje možností sestavit z kostiček v rámci jedné stavebnice více tematicky podobných modelů, a rozšířit si tak možnosti hraní a stavění. Děti si zamilují tu úžasnou příležitost objevovat nové možnosti a přestavovat modely aut, zvířátek, strojů, domů i letadel. Stavebnice LEGO Creator rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost a fantazii dětí a řadí se mezi jednu z nejoblíbenějších dětských her.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 48 x 28 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 595
Obsah balení: 3 minifigurky: chlapec a dvě dívky, 3 modely v 1: UFO kolotoč, ruské kolo a volný pád, lavička v parku, vozík se zmrzlinou, stánek se vstupenkami

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recenze (0)