LEGO DUPLO Tropický ostrov 10906 STAVEBNICE

DS39246674

Skladem - ihned k odeslání

1 699 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

LEGO 10906 - Tropický ostrov z produktové řady LEGO DUPLO TOWN - Dětské plastové kostky v krabici.

Prozkoumejte spolu s dětmi pozoruhodný svět divokých zvířat na tropickém ostrově! Sestavte si džungli s jejich zvířecími obyvateli. Chyťte opici, která se snaží uprchnout po liáně. Svezte se na slonovi a pohlaďte si jeho mládě. Vylezte na dům na stromě a pozorujte tygra s malým tygříkem nebo zavítejte do domu správce, kde se dozvíte vše o zvířecích obyvatelích džungle. Kostky jsou kompatibilní s ostatními stavebnicemi LEGO DUPLO. Stavebnice LEGO DUPLO Town Tropický ostrov obsahuje 73 dílků a je vhodná pro děti od 2 let.

Lego DUPLO je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé nezbedy od 1,5 až do 5 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, a vy jste mohli nechat bez obav své děti hrát. Pozorujte jak ti nejmenší staví nekonečné komíny, jednoduché domečky a mosty z klasických kostiček, nepotrvá dlouho a vytrénují svou jemnou motoriku natolik, že to zvládnou úplně samy. Starší děti si rády hrají na prodavače, farmáře, provozují Zoo, jezdí s auty, zkrátka pronikají do reálného světa formou hry a i v tomto období jim bude Lego DUPLO se svým nepřeberným množstvím tématických stavebnic věrným společníkem.

Rozměry balení (š v h): 48 x 38 x 9,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 73

Obsah balení: 3 minifigurky: cestovatel se synem a správce, 6 figurek zvířat: slon se slůnětem, tygr s tygříkem, tukan a opice, budova správce, dům na stromě s kladkostrojem, doplňky: svazek banánů, ananas, foťák a palmy

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recenze (0)